Yaşam

Süleymanpaşalı gençler Gençlik Konseri ile coşacak

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, üniversite sınavlarına hazırlanan lise son sınıf öğrencileri başta olmak üzere tüm gençler için moral konseri düzenliyor. Son dönemin en popüler setlerinden biri olan İkilem, Süleymanpaşalı gençler için sahne alacak.

Sınava hazırlanırken her türlü imkandan ücretsiz ya da cüzi fiyatlarla yararlanan üniversite adayları için Gençlik Konseri düzenleyen kurum, lise son sınıf öğrencilerinin yanı sıra tüm gençlere eğlenceli bir etkinlik sunacak.

Üniversite adaylarına çok sayıda hizmet verilmektedir.

Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler için; Gerçek sınav ortamında yapılan ücretsiz deneme sınavları, yüzde 40-70 indirimli sınav hazırlık kitapları, Paşa Öğrenci Kartı ile aylık ücretsiz internet, Paşa Kahveleri’nde geçerli harçlık gibi birçok hizmeti sunan Süleymanpaşa Belediyesi, 19 Mayıs Anması Atatürk’ün Gençlik ve SporDileyen öğrencileri Anıtkabir’deki resmi törene götürdü.

Dilemma gençlik konserinde sahne alacak

25 Mayıs Perşembe günü saat 20:00’de sahil dolgu alanında gerçekleştirilecek konserde gençler arasında yakından tanınan Dilemma grubu sahne alacak. Sevilen müziklerini Süleymanpaşalı gençlere seslendirecek olan topluluk, Süleymanpaşa’da ilk kez konser verecek.

Başkan Yüksel’den tüm gençlere davet

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, tüm gençleri Gençlik Konserine davet ederek şunları söyledi:

“Sevgili gençler, bu perşembe günü sizler için düzenleyeceğimiz Gençlik Konseri etkinliğimize hepiniz davetlisiniz. Günün stresini azaltacak eğlence dolu bu geceye üniversite sınavına girecek gençlerimizi özellikle bekliyoruz. Sınav için şimdiden hepinize iyi seyirler dilerim.” – TEKİRDAĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu