Haber

Sergen Deveci, Devlet Bahçeli’nin aşağılayıcı sözleri karşısında sessiz kalamadı!

Devlet Bahçeli son günlerde Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur gibi isimlere yönelik yaptığı konuşmayla gündem olmuştu.

Sergen Deveci, depremi de ele aldığı grup konuşmasıyla gündeme gelen Devlet Bahçeli’nin aşağılayıcı sözlerine hızla tepki gösterdi.

Ülke olarak büyük bir yıkım yaşıyoruz. Deprem sonrası hepimiz bir araya geldik, özellikle Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur gibi isimler ilk günden beri depremin yaralarını sarmak için var gücüyle çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde kümelenme toplantısında konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, “Devletin yapamadığı, sakinleştiremediği, yetişemediği ne var. Sözleriyle Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur’u hedef aldı.

Öte yandan Bahçeli’nin “akbaba, kana susamış, haşarat, işbirlikçi sefil, dolandırıcı ve dolandırıcı, simsar, cahil, menfaatçi, ahmak, asalak, alçak, dolandırıcı, mikrop…” gibi aşağılayıcı sözler kullanması da gazetelere yansıdı. konuşma sırasında gündem .

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve zor günler geçiren Sergen Deveci, Devlet Bahçeli’ye hızlı tepki gösterdi.

‘Bay. Devlet Bahçeli ile görüş ve ahlak olarak hiçbir ortak noktamın olmaması, kendimi iyi bir insan gibi hissetmemi sağlıyor.’ Sergen Deveci ise sözleriyle yaşananlar karşısında sessiz kalmadı.

Ardından sosyal medyadan yorumlar geldi! ?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu