Teknoloji

Prime Gaming Eylül 2023 Oyunları Açıklandı

Aboneliğimiz kapsamında her ay bizlere değişen sayıda ücretsiz oyun sunan Amazon, önümüzdeki ay da ücretsiz oyunlar sunacak. Prime Gaming Eylül 2023 oyunları için duyurdu. Ayrıntılar burada.


İlginizi çekebilir:  Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (31 Ağustos)


Bildiğiniz gibi Epic Games mağazasına benzer şekilde Prime Gaming hizmeti üzerinden her ay pek çok oyun sistematik olarak indirilmeye sunuluyor. Geçmişte pek çok kaliteli oyunu, sudan bile ucuz diyebileceğimiz oldukça uygun fiyata aboneleriyle buluşturmuştu.

Perakende devi yaptığı duyuruyla abonelerin abonelikleri kapsamında ek bir ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyebilecekleri yedi oyunu duyurdu.

Prime Gaming Eylül 2023 Oyunları

7 Eylül 2023

  • Football Manager 2023 (Epic Games Mağazası)

14 Eylül 2023

  • Ozymandias: Bronz Çağı Empires Sim (GOG)
  • Mutlak Taktikler: Merhametin Kızları (Amazon Games Uygulaması)

21 Eylül 2023

  • Dexter Stardust: Uzayda Maceralar (Amazon Games Uygulaması)
  • Shotgun King: Son Şah Mat (Amazon Games Uygulaması)

28 Eylül 2023

  • Çözülmemiş Vaka: Murderous Script Collectot’s Edition (Eski Oyun Kodu)
  • Yüz Gün – Şarap Yapımı Simülatörü (Amazon Games Uygulaması)

Prime aboneleri, duyurulan ücretsiz oyunlara ek olarak Strawberry Backpack, Doggo Slippers ve 1000 Codes’un da aralarında bulunduğu yeni Fall Guys: Ultimate Knockout içeriğine 6 Eylül 2023 prestijiyle erişmeye başlayabilecek. 2023 World Series of Warzone etkinliğinde, Call of Duty: Warzone için tasarlanan sürücü paketini 21 Eylül 2023 tarihine kadar edinebileceksiniz.

Son olarak, FIFA 23 için 18 Eylül 2023’e kadar, Destiny 2 için Eylül Prime Oyun Paketini, 29 Eylül 2023’e kadar Destiny 2 Dawn of Invention Egzotik İfade Paketinin yanı sıra Teamfight Tactics, New World, ROBLOX, Pokemon GO, League of Legends ve daha fazlasıyla ulaşabileceğiniz içeriklerin bulunduğunu da unutmayalım.

muthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu