Haber

Muhalif yazardan acı sözler: CIA, Biden, FETÖ ve PKK yenildi

Muhalif duruşuyla tanınan Soner Yalçın, Sözcü Gazetesi’ndeki yazısında 14 Mayıs 2023 seçimlerinden sonra çok konuşulacak ifadeler kullandı. Seçim sonuçlarını muhalefeti hayal kırıklığıyla değerlendiren Yalçın, seçim sonucunda kaybedenleri tek tek sıraladı. Yalçın’ın seçimi kaybedenler arasında ABD Lideri Joe Biden, ABD istihbarat örgütü CIA ve FETÖ’yü göstermesi de dikkat çekti.

YABANCI ÖLÜM

Sözcü Gazetesi Yazarı Soner Yalçın, 14 Mayıs 2023 seçimlerinde sadece Kemal Kılıçdaroğlu’nun mağlup olmadığını söyledi. Seçimden sonra kaybedenleri tek tek sıralayan Yalçın, “FETÖ’cüler, PKK’lılar yenildi. Manipülatif habercilik yenildi. Gerçeği değil algıyı sunan sosyal medya yenildi. Kılıçdaroğlu’nu ilk turda yüzde 55 gösteren anketçiler. – yenildi Ülkenin milli savunması yenildi Sanayiyi hor gören yenildi Halkı hor gören yenildi Biden yenildi CIA yenildi küresel medya yenildi Gayrimüslimler yenildi… “

Milli İttifak Başkan Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile diğer muhalefet aktörlerini mağlup eden seçim sonucunu değerlendiren Soner Yalçın’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu