Haber

Erdoğan: Belediyeyle el ele verdiğimizde Eskişehir yeniden canlanacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı’nın Eskişehir belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısında açıklamalarda bulunuyor.

‘ESKİŞEHİR’İN ANAHTARINI SİZE VERECEĞİZ’

Millet İttifakı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, “1 aydır sahadayım, el değmemiş yer bırakmadım. Verdiğiniz talimatlarla ilgili olarak Eskişehir halkına sözlerinizi veriyorum. İnşallah biz de size vereceğiz. 31 Mart akşamı Eskişehir’in anahtarı. Eskişehir’i gerçek belediyecilikle tanıştırmaya kararlıyız.” konuştu.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

“Eskişehir’de büyükşehir ve ilçelerinde bir destan yazacağımıza inanıyorum. Eskişehir’in ‘gerçek belediyeciliği’ seçeceğinden hiç şüphem yok. 31 Mart, çalışma ve hizmet belediyeciliğinin yükselişinin sembolü olacak. Bir kez daha, 30 yıl önce belediyelerde elde ettiği başarılarla milletin gönlüne giren bir kadro olarak Bismillah diyeceğiz.

Eskişehir’in tüm yollarıyla ilgili atılan adımların imzası kimde? Bütün otoyolları ve otoyolları kim inşa etti? Altyapıyı, üstyapıyı kim yaptı? AK Parti. Bir tarafı çorak. Ancak belediyeyle birlikte çalıştığımızda, Eskişehir yeniden canlanacak.

Detaylar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu