Haber

Aydınlılar Atatürk’ün en sevdiği şarkıları hep birlikte seslendirdi

AYDINLILAR ATATÜRK’ÜN EN SEVDİĞİ ŞARKILARI BİRLİKTE SÖYLEDİ

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vedasının 85. yıl dönümü dolayısıyla düzenlediği programlar devam ediyor.

Atatürk’ün sevdiği müzikler, şef Murat Akyüzlü ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu’nda düzenlenen “Ata’ya Saygı Konseri” ile Aydınlılarla buluştu. Türk sanat müziğinin eşsiz eserlerinin seslendirildiği geceye vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Seyirciler Aydın Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosuna bayraklar ve alkışlarla eşlik etti.

 

Başkan Çerçioğlu, 10 Kasım’daki konsere tüm Aydınlıları davet etti

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu da 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri kapsamında düzenlenecek “Atatürk’ün Sevdiği Türküler Konseri”ne tüm vatandaşları davet etti. Lider Çerçioğlu, “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve rahmetle anıyorum. Atatürk’ümüzün anısına düzenlediğimiz etkinliklere tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.” söz konusu.

“Atatürk’ün Sevdiği Türküler Konseri”, 10 Kasım Cuma günü saat 20.30’da Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu’nda, Aydın Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu ve sanatçı Bahar Almaç’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu