Haber

AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri için sandık başında

AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, Cumhurbaşkanlığı 2. cinsiyet seçimi için eşi ve oğluyla birlikte sandık başına gitti. Oy verme işleminin ardından açıklama yapan İnan, tüm vatandaşları sandığa davet etti.

14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde AK Parti İzmir 2. Bölge’den milletvekili olmaya hak kazanan ve geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Eyyüp Kadir İnan, Cumhurbaşkanlığı 2. Tip Seçimi için oy kullandı. Eşi Büşra İnan ve 4 yaşındaki oğlu Akif Burak İnan ile Bayraklı ilçesindeki Cemal Gürsel İlkokulu’nda sandık başına giden İnan, oylamanın ardından basına açıklama yaptı.

“Büyük ve Güçlü Türkiye’nin ilerleyişine dair çok güçlü bir açıklama olacak”

Tüm vatandaşları sandığa davet eden AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, “Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile birlikte demokrasi tarihimizde ikinci tip ilk kez yaşandı. Bugün inşallah büyük bir sürecin çok güçlü bir ifadesi olur. ve Güçlü Türkiye Tüm genç arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum, “Vatandaşlarımızı sandığa davet etmek istiyorum. 60 günlük bir süreçte gerçekten değerli bir seçim kampanyası yürüttük. Artık seçim gündemini sonlandırıyoruz. Ülkemize, milletimize ve bölgemize hayırlı olsun. Gençlerimize ve demokrasimize hayırlı olsun” dedi. – İZMİR

haber-altinova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu